Kendi işimi nasıl kurabilirim? 23-03-2020 02:54:11
23-03-2020 221 0

Kendi işinizi kurmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz siniz. Sermaye yetersizliği ve işini nasıl kuracağını bilmediği için istemediğiniz işlerde çalışıyor olabilirsiniz. Franchise(bayilik) alarak kendi işinize anahtar teslim şekilde sahip olabileceğiniz farkında mısınız?  En güvenli yatırım aracı franchise fırsatlarını bugün keşfedin.

 

İşte kendi işimi nasıl kurabilirim sorusunun cevabı.

1 – Karar Verin

 

 

Mevcut koşullarınızdan memnun değilseniz bunu sizden başkası düzeltemez. Ekonomik koşulları, patronunuzu ve düzeni suçlamak bir şey getirmez .Bilinçli kararlar vermediğiniz sürece değişim de olmaz. Unutmayın para ve risk her zaman yan yanadır hayatta gerektiğinde risk almayı öğrenin

 

2 – Kendiniz için uygun olan işi tanımlayın

 

 


Keşfetmek için kendinize zaman verin. Farklı yönlerinizi odaklanın ( kişiliğiniz, yaşınız, tarzınız ) ve bunlar başarının temel faktörleri. Yetenekleriniz  doğru olanın ne olduğunu bilsek bile sezgilerimizi görmemelikten geliriz. 

 

3– İş Planı Yapın

 

İnsanların birçoğu plan yapmaz. Ancak plan yapmanız pazar hızlı bir giriş yapmanızı sağlar. İş planı netlik, odak ve güvenilirlik kazanmanıza yardımcı olur. İş planı bir sayfadan fazla olacaktır diye bir şey yoktur. Hedeflerinizi, stratejilerinizi ve eylemlerinizi yazdıkça her şey daha gerçekçi olacaktır.

  • Nasıl kuracağım?
  • Sermayem ne kadar olacak?
  • Hangi sektörde iş yapacağım?
  • Bana en uygun marka hangisi?
4 – Değer yaratın

 

 

Her gün yeni ürünler veya hizmetler alsak bile tüketmeye devam ederiz. Diğerlerine hizmet etmeye odaklanın. Ne kadar çok insana hizmet ederseniz o kadar çok para kazanırsınız. Müşterilerinizi göz önünde bulundururken kendinize şu soruları sorun:

  • Onlara ne vereceğim?

  • Onları nasıl tatmin edeceğim?

  • Bu yaklaşım ürününüzün veya hizmetinizin değerini arttırmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 

5- Franchise Points'e Danışın
 
Destek almak her zaman iyidir.  Eğer gireceğiniz piyasayı bilmiyorsanız danışmak öğrenmek her zaman iyidir.
Franchise Points olarak size franchise ve bayilik sektöründe hizmet veren tüm markaların ayrıntılı bilgilerini,avantajlarını, süreçlerini anlatarak ücretsiz franchise danışmanlığıverir.
Sektörle ilgili bütün sorularınızı cevaplayarak doğru yatırımı yapmanızı sağlar. Türkiye, Almanya,Avusturya,İsviçre gibi global bir ağa sahip olan firmamız tüm yurt içi ve yurt dışı sorularınızı cevaplayabilir. Sizi en doğru markaya yönlendirerek ve kendi işinizi kurmanızı sağlayabiliriz.
Yorum Yaz