Az Sermaye İle Nasıl İş Kurulur? 23-03-2020 02:57:59
23-03-2020 231 0

Yıllarca birikim yapıp arttığınız paralarla iş kurmak isteyebilirsiniz. Kriz zamanlarında yeni bir işletme açmak marka oluşturmak hem riskli hem de pahalı olabilir. Ancak franchise modeliyle işletme açtığınız zaman reklam,yatırım,müşteri,personel,eğitim gibi her şey dahil bir işletmeye sahip olursunuz.

Kendi başınıza kuracağınız bir işlemenin dekorasyon, tasarım,mimar,reklam gibi masrafları markaların franchise bedellerinin çok çok üstüne çıkabilir. Franchise işletme aldığınız zaman öngörülü bir hareket yapar kazandıracağınız parayı önceden hesaplayabilirsiniz.

Fast Food Bayiliği Türkiye’de yemek sektörü önlenemez bir şekilde büyüyor ve hazır yemek sektöründe başı fast food tarzı ürünler çekiyor. 0’dan başlamak yerine hali hazırda kendini kanıtlamış bir markanın bayiliğini almak birçok açıdan büyük avantajlar sunmaktadır.

Her bütçeye uygun ve müşterisi hazır fast-food bayilikleri. ''TATLISES LAHMACUN'' ''ETİLER MARMARİS'' ''HORON PİDE'' Restoran- Cafe Bayiliği Uzun ve kısa vadede asla zarar etmeyeceğiniz %40-%50 arası kar bırakan bir işletmeniz olsun istermisiniz?

Mimari proje,personel,reklam gibi desteklerin bulunduğu anahtar teslim bayilik şartları ''1453 OSMANLI'' ''LKM KÖFTE'' ''SİR WİNSTON ''ZAİKA'' DAVİ PEOPLE Takı-Aksesuar Bayiliği Doğru sektöre yönelirseniz başarısız olma ihtimaliniz oldukça düşüktür.Takı-Aksesuar sektörü yine popüler ve karlı bir sektör olarak karşımızda ayrıca marka bilinirliği önemli bir etken. ARİŞ PIRLANTA TRENDANCE ACCESSORİES Ayrıca franchise kredileri başlıklı yazımı inceleyebilir kendinize en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Yorum Yaz